Jesteśmy małą, rodzinną manufakturą z Poznaniu.

Asia rozpoczęła pracę artystyczną od założenia autorskiej marki JP Brides tworzącej luksusowe ozdoby do włosów oraz biżuterię. Z zamiłowania do naturalnych i szlachetnych materiałów zrodził się pomysł na otwarcie September Atelier, marki tworzącej naturalnie farbowane jedwabne wstążki. Jej zamiłowanie do pięknych przedmiotów i minimalizmu odzwierciedla się w eterycznych tasiemkach, które powstają w naszym atelier.

Z nieustannej pasji do tworzenia powstają u nas liczne jedwabne dodatki, które będziemy Wam prezentować na naszej stronie. Asia wielką wagę przywiązuje do dodatków więc nieuniknionym było, że w September Atelier pojawią się również akcesoria takie jak breloki czy apaszki z naturalnie barwionego jedwabiu.

Kolory naszych produktów uzyskujemy w procesie długotrwałego i pracochłonnego farbowania naturalnego wymagającego wiele cierpliwości, nauki i eksperymentów. Kolory pochodzą z barwników roślinnych: m.in. orzechów, kwiatów, liści, czy też korzeni. Dzięki temu nasze produkty mają jedyny w swoim rodzaju charakter. Uzyskane barwy doskonale ze sobą korespondują, tworząc piękną, głęboką i szlachetną paletę kolorów.

Przykładamy też dużą wagę do sposobu pokazywania Wam naszych produktów. Za tę część odpowiedzialny jest Nikodem. Fotograf z zamiłowania i wykonywanego zawodu.

Warsaw_Poet-4