Zwroty i reklamacje

Zwroty

Po zakupach w September Atelier konsument ma prawo odstąpić od umowy i odesłać zakupiony produkt w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny. Zwracany produkt nie powinien nosić śladów użytkowania. Więcej o prawie do zwrotu przeczytasz w § 7 REGULAMINU.

Aby uprościć procedurę zwrotu konsument może, ale nie musi, wydrukować i wypełnić FORMULARZ ZWROTU i dołączyć go do przesyłki ze zwracanym produktem lub wysłać go do nas mailem na adres: kontakt@septemberatelier.com

Zwracany produkt prosimy wysłać na adres:

September Joanna Pietras

ul. Pogorzelska 4/6

60-162 Poznań

tel. 509 828 896

email: kontakt@septemberatelier.com

Po zweryfikowaniu otrzymanej przesyłki zwrócimy płatność konsumentowi w terminie do 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy.

Konsument ponosi koszty zwrotu produktu.

 

Reklamacja

Konsument ma prawo do złożenia reklamacji jeśli uzna, że otrzymany produkt jest niepełnowartościowy. Więcej o tym uprawnieniu przeczytasz w § 8 REGULAMINU.

W takiej sytuacji Konsument może ale nie musi wypełnić FORMULARZ REKLAMACYJNY i dołączyć go do przesyłki ze zwracanym produktem lub wysłać go do nas mailem na adres: kontakt@septemberatelier.com

Produkt prosimy wysłać na adres:

September Joanna Pietras

ul. Pogorzelska 4/6

60-162 Poznań

tel. 509 828 896

email: kontakt@septemberatelier.com

Ustosunkujemy się do reklamacji w ciągu 14 dni od dnia doręczenia do nas reklamacji za pomocą takiego środka komunikacji, przy wykorzystaniu, którego reklamacja została złożona.